Eneso - solární panely
Eneso Služby Eneso Dotace Zelená úsporám Partneři Eneso Eneso Reference Eneso Kontakty

Zabezpečovací systémy

Firma Eneso Vám navrhne a zrealizuje drátový i bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady a dílny. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. K systémům mohou být připojeny detektory pohybu se zabudovanou kamerou. Posílají při poplachu fotografie na mobilní telefon nebo počítač. Díky tomu je vidět, co se v místě skutečně děje. Zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Zabezpečovací systém Zabezpečení Zabezpečovací systém

Hitem této doby jsou bezdrátové zabezpečovací systémy, díky tomu je snadná instalace. Lze připojit také další prvky kabelem. Vznikají tak systémy drátové, bezdrátové nebo kombinované. Zabezpečovací systém jde ušít zcela na míru.
Zajišťujeme celý řetězec (projekce-realizace-servis) ze svých zdrojů, jsme přesvědčeni o naší kvalitě a jsme schopni Vám dát tříletou záruku. Na jednotlivé komponenty se vztahují záruky od dodavatelů (Jablotron, Paradox, Honneywell, Variant).

Reference na zabezpečovací a kamerové systémy


Tel: +420 605 502 676  |  Email: alois.tipek@eneso.cz  |  Web: www.eneso.cz


 Copyright © 2010-2011 Jiří Novák 
Záložní zdroje Astip  Dobrý instalatér  PARTNEŘI